ul logo out
usos out
 
 

Licytacja książek łódzkich kulturoznawców na rzecz WOŚP

03 stycznia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacjach książek autorstwa naszych wykładowców, z których całkowity dochód zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Koło Naukowe Filmoznawców UŁ już po raz drugi wspiera WOŚP, organizując charytatywną aukcję najciekawszych publikacji (również unikatowych) łódzkich kulturoznawców i pracowników Instytutu Kultury Współczesnej UŁ. Licytacje zaczynają się od 0 zł, a wśród proponowanych tytułów znajdują się książki prof. Małgorzaty Leyko „Teatr w krainie utopii”, dr Kamili Żyto „Film noir i kino braci Coen”, pamiątkowe wydanie na 500-lecie Reformacji „Psalmy polskie czasu reformy” podarowane przez jednego z redaktorów, prof. Jarosława Płuciennika, czy niebędący w sprzedaży „Elementarz młodego kinomana” dr Jadwigi Mostowskiej. Egzemplarze do aukcji przekazali autorzy oraz Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego.

Aukcje trwają do 21 stycznia, można je znaleźć od 7 stycznia w sekcji Allegro Charytatywni (http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=47818122).

Informacje oraz aktualności znajdują się na stronie wydarzenia na Facebooku (https://www.facebook.com/events/1365910816870558/).