ul logo out
usos out
 
 

V edycja konkursu Łódź Miastem Talentów

23 marca 2018

Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych organizuje V edycję konkursu Łódź Miastem Talentów, który jest kierowany do osób do 30 roku życia. Rozgrywa się on w 3 kategoriach:
- dziennikarskiej
- fotograficzno-filmowej
- off (wszelkie kreatywne pomysły, nie mieszczące się w poprzednich dwóch kategoriach, np. muzyka, taniec, rzeźba, twórcze pisanie, performance itd.)

Do wygrania jest 1500 zł za zajęcia pierwszego miejsca w każdej kategorii oraz nagrody rzeczowe i mniejsze nagrody finansowe dla pozostałych finalistów. Hasłem tegorocznej edycji jest "Łódzkie - kocham i nienawidzę" i właśnie na ten temat prosimy o przesyłanie prac konkursowych.

Więcej na temat konkursu można przeczytać: http://lodz.eska.pl/poznaj-miasto/poznaj-swoje-mozliwosci-wez-udzial-w-konkursie-lodz-miastem-talentow/699255

Warsztaty
Dbając o wysoki poziom merytoryczny konkursu, do jury powołaliśmy ekspertów w powyższych dziedzinach a półfinaliści dodatkowo będą mogli wziąć udział w warsztatach ze specjalistami:
- w kategorii dziennikarskiej z Jackiem Grudniem - dziennikarzem prasowym, telewizyjnym, radiowym, nagrodzonym nagrodą "Press" oraz innymi prestiżowymi wyróżnieniami
- w kategorii fotograficzno-filmowej z Piotrem Szczepańskim - reżyserem m.in. filmu "Aleja gówniarzy"
- w kategorii off z Balbiną Bruszewską - reżyserką, scenarzystką, autorką filmu "Miasto płynie" a także animacji i wideoklipów.

Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia. Swój udział w projekcie potwierdzili też goście specjalni, z którymi organizowane będzie spotkanie mistrzowskie z projekcjami filmów - Dorota Kędzierzawska, Tadeusz Rolke, Michał Gonicki i Magdalena Berus.